Logo Fama

O inwestycji

Fama niesie…
coś nowego

Fama Jeżyce to jedna z największych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc. Na niemal 8-hektarowym terenie po dawnej Wiepofamie stanie osiedle, które z pewnością wzbogaci zachodzące tu od kilku lat zmiany.
Oprócz budynków mieszkalnych przestrzeń tą wypełnią nowe drogi, skwery, atrakcyjny plac oraz deptak z miejscem do wypoczynku i rekreacji

Mówią, że będzie
w duchu Jeżyc!

"Przygotowując koncepcję osiedla Fama Jeżyce szczególną uwagę skupiliśmy na zachowaniu spójności z istniejącym charakterem jeżyckiej zabudowy. Poszczególne etapy będą więc miały kwartałowy charakter. Każdy z nich wyróżniał się będzie indywidualnymi rozwiązaniami elewacyjnymi. W pierwszym etapie będzie to drewno. W nowoczesnej architekturze osiedla mamy także ukrytą historię - zaokrąglone narożniki budynków nawiązują do okresu międzywojnia, a betonowe balkony nadają im surowego charakteru."
Stanisław Rewski, HRA Architekci.

Każdy znajdzie coś
dla siebie!

Osiedle zaprojektowaliśmy z myślą o różnych potrzebach jego przyszłych mieszkańców. W pierwszym etapie wybierać można między większym budynkiem o dużej różnorodności mieszkań oraz mniejszym, odpowiednim dla osób ceniących kameralność i podwyższony standard wykończenia.

Mówią, że będzie
prawdziwie sąsiedzko

Osiedle to nie tylko budynki, w których mieszkamy. Tu rodzą się pierwsze przyjaźnie, budują sąsiedzkie relacje.. Dlatego zaprojektowaliśmy różne miejsca dla chwil spędzanych razem. Na dziedzińcu stanie kolorowy plac zabaw, siedziska, ławki i drewniane leżaki. Oryginalnie zaprojektowana zieleń oddzieli miejsca wspólne od prywatnych ogródków.

etap 1

2

budynki

251

mieszkań

7

pięter w każdym budynku

termin

termin realizacji: IV kwartał 2021 r.

ekstra!

hala

podziemna hala garażowa

boksy rowerowe

boksy rowerowe, stojaki i samoobsługowa stacja naprawy rowerów

częsci wspólne

oryginalnie zaplanowane części wspólne z udogodnieniami dla mieszkańców

wifi

stacja WIFI z ładowarką do telefonu komórkowego